AKTUALNÍ DOBA DODÁNÍ

Objednávky doručíme do 8 týdnu od objednávky.

OBJEDNÁVKY S VYZVEDNUTÍM NA DÍLNĚ MOŽNÉ VYZVEDNOUT DO 5 PRACOVNÍCH DNÍ OD OBJEDNÁVKY

MŮŽETE OBJEDNAT NYNÍ A VYUŽIT MOŽNOST USKLADNĚNÍ 24 MĚSÍCŮ ZDARMA.A VYHNĚTE SE NAVÝŠENÍ CEN A MĚJTE NÁBYTEK DOMA HNED DRUHÝ DEN PRO DOSTAVĚNÍ VAŠEHO DOMU.

100% Garance spokojenosti

Možná si říkáte, že objednat nábytek na celý život přes internet může být riskantní záležitost. Tak nám dovolte tohle riziko vymazat přesně na 0%. Najodecor vybavil již tisíce domácností nějakým kusem z naší dílny, ale reklamace stále spočítáme na prstech 2 ruk. Taky víme že náš nábytek vypadá v realitě ještě lépe než na fotkách a právě proto můžeme garantovat  , že koupi u nás neriskujete naprosto nic . Nebude se vám produkt líbit vyměníme za nový kus, nebo vrátíme peníze.
Naší ambicí je, aby se stal NAJOdecor firmou, která je spojována s dokonalým designem a tvořila spolu s Vámi srdce Vašich domácností.
„Každý kus dřeva a oceli, který držíme v ruce, tvoříme pro konkrétního člověka, do konkrétní domácnosti. Přeji si, aby se Vás návštěvy ptaly: „Odkud máš ten nábytek“, 
říká majitel firmy NAJOdecor, Josef Šromek. 
Celá výroba nábytku se odehrává u nás, proto jsme schopni plnit Vaše přání na míru a to za cenu sériové výroby. 
Produkty můžete mezi sebou libovolně kombinovat, pokud máte inspiraci z jiného zdroje, dáme hlavy dohromady a najdeme řešení.

POSTUP OBJEDNÁVKY A NÁSLEDNÁ PÉČE

Je velice jednoduchá záležitost . Máme pouze 2 odstíny . Světlý a tmavý dub. Obojí jsou ošetřeny voskovými  přírodními oleji takže žádná speciální péče není třeba a nemusíte se bát že na vašem stole zůstanou kolečka od skleniček s vínem. Při objednávce více kusů vždy vše ladí k sobě. A to i když objednáte nábytek s časovým rozestupem vždy budou ladit. Stoly jsou prakticky nezničitelné a pokud se bojíte, že vaše děti jsou ještě malé mohly by nějak stůl poškodit. Tak nemusíte neexistuje nic co by neopravil šmirgl papír a nátěr vosku .

Jelikož máme vlastní dopravu a vozíme po celé republice tak je doprava za poplatek 1288.- KČ

Objednávky nad 20.000.- Vám dopravíme a vyneseme ZDARMA!

NÉ JEN, že nábytek sami přivezem, ale taky vynesem a smontujeme v ceně.

Je úplně snadná a nevyžaduje žádné speciální zacházení. Občasný nátěr voskovým olejem  ( jednou za 2 roky )nábytek krásně oživí a bude stárnout do krásy .

kontakt
+420 737 778 725
info@najodecor.cz

Kde nás najdete