Vše co potřebujete vědět

AKTUALNÍ DOBA DODÁNÍ

OBJEDNÁVKY S VYZVEDNUTÍM NA DÍLNĚ MOŽNÉ VYZVEDNOUT DO 5 PRACOVNÍCH DNÍ OD OBJEDNÁVKY

Objednávky doručíme do 12.týdnu od objednávky.

MŮŽETE OBJEDNAT NYNÍ A VYUŽIT MOŽNOST USKLADNĚNÍ 24 MĚSÍCŮ ZDARMA.A VYHNĚTE SE NAVÝŠENÍ CEN A MĚJTE NÁBYTEK DOMA HNED DRUHÝ DEN PRO DOSTAVĚNÍ VAŠEHO DOMU.

DUBOVÝ NÁBYTEK NAJODECOR

100% Garance spokojenosti

Možná si říkáte, že objednat nábytek na celý život přes internet může být riskantní záležitost. Tak nám dovolte tohle riziko vymazat přesně na 0%. Najodecor vybavil již tisíce domácností nějakým kusem z naší dílny, ale reklamace stále spočítáme na prstech 2 ruk. Taky víme že náš nábytek vypadá v realitě ještě lépe než na fotkách a právě proto můžeme garantovat  , že koupi u nás neriskujete naprosto nic . Nebude se vám produkt líbit vyměníme za nový kus, nebo vrátíme peníze.

100% Vlastní výroba ( Pila,Truhlárna,Zamečnická dílna, lakovna)

Celá výroba nábytku se odehrává u nás, proto jsme schopni plnit Vaše přání na míru a to za cenu sériové výroby. 
Produkty můžete mezi sebou libovolně kombinovat, pokud máte inspiraci z jiného zdroje, dáme hlavy dohromady a najdeme řešení
Naší ambicí je, aby se stal NAJOdecor firmou, která je spojována s dokonalým designem a tvořila spolu s Vámi srdce Vašich domácností.
„Každý kus dřeva a oceli, který držíme v ruce, tvoříme pro konkrétního člověka, do konkrétní domácnosti. Přeji si, aby se Vás návštěvy ptaly: „Odkud máš ten nábytek“, 
říká majitel firmy NAJOdecor, Josef Šromek.
 

Chcete vidět jak pracujeme v přímém přenosu každý den.?

Sledujte nás a naší práci na INSTAGRAMU ! 

 

O NÁS

Vyrábíme nábytek z dubu a oceli, který vás přežije. Děláme takový nábytek který vám bude závidět každá návštěva. Náš truhlář David nebo svářeč Tomáš jsou elita ve svém oboru a oba mají odpracováno více než 10.000 hodin . A na kvalitě své práce si zakládají, takže si můžete být jistí , že váš nábytek od nás bude dokonalý.

Koukejte nám pod ruky